Balení komponentů do Blistrových pásek

Spolu s německou firmou Plastec GmbH, sídlem v Clebronnu, představujeme komplexní zdroj balení komponentů, používaných v elektronickém a automobilním průmyslu.
Naše služby zahrnují manuální balení do blistr pásek (ESD) i balení na plně automatizovaných strojích.
Na základě Vašich požadavků provedeme návrh pásky, přípravu vzorků a po jejich schválení zahájíme samotou výrobu blistru.

Balení probíhá v obou firmách paralelně, čímž jsme schopni zaručit větší flexibilitu, zkrácení dodací lhůty při sériových dodávkách a vzhledem k lokalitě obou firem i pokrytí širokého okruhu zákazníků.
Naše pásky vyrábíme z materiálů PS, PET a PC v rozsahu 16 – 200 mm, max. 19 mm hluboké (dle EIA normy) v standardní i antistatické úpravě.

Všechny projekty jsou přizpůsobeny požadavkům zákazníka. Naše pásky jsou po zabalení navinuty na plastové cívky 330 mm, 380 mm složené z několika zaměnitelných částí umožňující modularitu všech potřebných šířek pásky.
Podle profilu součástky a technologického procesu je použitá vhodná metoda pro zalepení vlastní pásky s vloženými komponenty a to buď tepelně nebo tlakem na pásku s lepidlem na krajích.

Zajišťujeme optickou/ kamerovou kontrolu součástek již během procesu balení. Toto Vám umožní mít 100% kontrolu nad všemi součástkami, které jsou zabaleny na našem zařízení ještě před zahájením Vaší výroby.

WIR
WIR
ladenbau ladenbau
kunststoff kunststoff
verwaltung verwaltung
plastec plastec